FAQ

Jakie są objawy kryzysu psychicznego?

Objawy kryzysu psychicznego mogą obejmować uczucie beznadziejności, lęku, zmęczenia, trudności z koncentracją, bezsenność, zwiększone napięcie mięśniowe, zmiany w apetycie, irritację, brak motywacji, myśli samobójcze. W naszej firmie oferujemy profesjonalną pomoc osobom przeżywającym kryzys psychiczny.

 

Jakie korzyści mogę uzyskać z konsultacji kryzysowych?

Korzystanie z konsultanta kryzysowego może przynieść Tobie wiele korzyści. Po pierwsze, możesz skorzystać z wsparcia specjalisty, który jest gotowy udzielić Ci emocjonalnego i psychologicznego wsparcia w momencie silnego stresu lub kryzysowego wydarzenia. Ta obecność i umiejętności konsultanta mogą być kluczowe dla Ciebie, pomagając Ci odnaleźć poczucie stabilizacji i zrozumienia w trudnych chwilach.

Dodatkowo, w razie potrzeby konsultant może skierować Cię do dalszej pracy z innym specjalistą. To zapewnia ciągłość wsparcia i profesjonalnej pomocy, gdy tylko będzie to konieczne. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko, że sytuacja kryzysowa osiągnie wyższy poziom nasilenia, co może prowadzić do poważnych konsekwencji dla Twojego zdrowia psychicznego i emocjonalnego. Działając szybko i skutecznie, można uniknąć eskalacji problemu i wspólnie znaleźć drogę do zdrowia i dobrego samopoczucia.

 

Jakie umiejętności mogę rozwijać podczas sesji coachingowych?

Podczas spersonalizowanych sesji coachingowych nasi klienci mogą rozwijać umiejętności radzenia sobie z obecnymi trudnościami, zarządzania stresem, budowania motywacji, poprawy relacji interpersonalnych oraz podejmowania skutecznych decyzji. Nasz konsultant kryzysowy pomaga w pokonywaniu trudności i wspiera w procesie zmiany życiowej.

 

Czy ceny mogą się zmienić?

Tak, ceny są ustalane na pierwszym spotkaniu. Wszystko zależy od liczby i częstotliwości spotkań.  

 

Jak przebiega płatność?

Na początku procesu jest podpisywana umowa, w której jest ustalona płatność (całość, w ratach lub za poszczególne spotkania). Przed spotkaniem wystawiana jest faktura. Po opłaceniu spotkania jest potwierdzenie daty i godziny. 

 

Czy mogę zmienić lub odwołać spotkanie?

Tak. Odwołanie lub zmiana daty i godziny jest możliwa na 24h przed planowanym spotkaniem. Po tym czasie jest pobierana cała opłata, tak jakby się spotkanie odbyło.  . 

 

 

 Skontaktuj się!

Nazwa:
E-mail:
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękuję.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

 

czajka.coach@gmail.com

 

511579065

Menu

Zaobserwuj / polub/ prześlij dalej

A website created in the WebWave website builder